Extraliga ženy, Zápasy

Extraliga žien – dohrávka 7. kola:
Slávia EU Bratislava – Hit UCM Trnava 3:0 (16, 18, 24)
Rozhodovali: Juráček a Heitlinger, 150 divákov.
Slávia: Töröková 0, Reháková 6, Widerman 4, Šunderlíková 11, Fričová 8, Herdová 11, libero Grambličková (Kvasnová 0, Adamovičová 0, Šepeľová 1, Sedláčková 2). Tréner: M. Matušov.
Trnava: Slezáková 10, Režná 8, Behúnová 3, Doluda 11, Grulišová 4, Kočišová 0, liberá Gondeková a Duchoňová (Pavlačková 1, S. Kostelanská 3, Schvábová 0). Tréner: P. Bernáth.

Michal Matušov, tréner Slávie: “Súper prišiel s filozofiou vytvoriť absolútny tlak podaním, čo sa mu darilo. Pri podaní súpera sme sa dostávali do mŕtvych úsekov hry, kde sme nepresne prihrávali a tým trpela naša hra. My sme na druhej strane podávali naivne a pokazili sme veľké množstvo podaní pri predvádzanej kvalite a to navyše v nevhodné momenty. I keď sme dnes hrali z viacerými hráčkami, predstavoval som si iný priebeh.”

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: “Po tom, čo sme predvádzali v ostatnom čase bol dnešný zápas príjemné osvieženie a zistenie, že vieme hrať volejbal a hlavne vieme bojovať. Bolo milé, že som sa pristihol pri tom, že sme konečne riešili volejbal. Myslím, že Slávii sa dnes moc nechcelo a tak som rád, že sme ich donútili zapnúť.”

Zdroj: SVF
Foto: TASR

Share

Leave a Reply