hlavný partner družstva

Ekonomická Univerzita

Ekonomická univerzita v Bratislave predstavuje v súčasnosti najväčšiu univerzitu v Slovenskej republike, ktorá zabezpečuje na všetkých stupňoch štúdia komplexné a ucelené vzdelávanie v ekonomických a manažérskych študijných programoch. Univerzita má vo vienku od svojho vzniku byť centrom ekonomického vzdelávania a vzdelania na Slovensku.

Všetky študijné programy na EU v Bratislave sú akreditované a garantované internými učiteľmi univerzity vrátane troch študijných programov, ktoré môžu študenti študovať v anglickom, nemeckom a francúzskom jazyku. Študijné programy sú kompatibilné so študijnými programami obdobných vysokých škôl v Európe. Túto skutočnosť potvrdili aj výsledky medzinárodnej evalvácie uskutočnenej Európskou asociáciou univerzít, ktorej členom je aj EU v Bratislave.

Rozsiahla je aj medzinárodná spolupráca univerzity s viac ako 230-timi univerzitami a vysokými školami vo svete, ako aj zapojenie učiteľov univerzity do vedeckovýskumnej činnosti.

technický partneri

ERREA

Je oficálny distribútor talianskej značky Erreà na Slovensku viac ako 20 rokov.
Futbal, Futsal ,volejbal, basketbal, rugby, atletika – akýkoľvek šport vykonávate, buďte si istý, že s nimi môžete súťažiť v akokoľvek náročných podmienkach. Priedušnosť, ľahkosť a maximálne pohodlie – objavte produkty, s ktorými posuniete Váš tréning na úplne iný level. Keď ide o komfort, nikdy nerobte kompromisy, dokonca ani vo Vašom voľnom čase. Vyberte si to, čo sa Vám páči zo širokej palety produktov Erreà. Okrem toho že Vás oblečú, ponúkajú aj personalizáciu produktov, ktorú Vám ochotne prispôsobia na mieru.

Mizuno

Lucka

Filozofiu značky Lucka, patriacu pod spoločnosť VODAX, a. s. je výroba a distribúcia minerálnych vôd. Anjelskú čistotu, vyvážený obsah dôležitých minerálnych látok, aj prospešné pH dáva minerálnej vode Lucka príroda sama. Zamestnanci spoločnosti a najmodernejšie výrobné kapacity ju však chránia, kým nedorazí až k Vám – svieža, akoby ste ju práve nabrali z prameňa.

podporujú nás

Národné športové centrum

MČ Petržalka

partneri extraligy žien

KV ŘEZÁČ

Firma Kv.Řezáč, s.r.o. vyrába a dodáva na český a európsky trh kvalitné uzlové siete a povrazové výrobky. Medzi naše produkty patria ako siete pre šport a zábavu, tak i siete ochranné a pre priemysel.

SVF

Slovenská volejbalová federácia je občianske združenie s právnou subjektivitou, potvrdená MŠ SR a Slovenským olympijským výborom. SVF je garantom rozvoja volejbalu v Slovenskej republike.

Mikasa

Od roku 1964 je Mikasa oficiálna volejbalová lopta na Olympijských hrach. Okrem vývoja a výroby volejbalových lôpt sa spoločnosť zaoberá aj výrobou a predajom športového oblečenia.