hlavný partner družstva

Ekonomická Univerzita

Ekonomická univerzita v Bratislave predstavuje v súčasnosti najväčšiu univerzitu v Slovenskej republike, ktorá zabezpečuje na všetkých stupňoch štúdia komplexné a ucelené vzdelávanie v ekonomických a manažérskych študijných programoch. Univerzita má vo vienku od svojho vzniku byť centrom ekonomického vzdelávania a vzdelania na Slovensku.

Všetky študijné programy na EU v Bratislave sú akreditované a garantované internými učiteľmi univerzity vrátane troch študijných programov, ktoré môžu študenti študovať v anglickom, nemeckom a francúzskom jazyku. Študijné programy sú kompatibilné so študijnými programami obdobných vysokých škôl v Európe. Túto skutočnosť potvrdili aj výsledky medzinárodnej evalvácie uskutočnenej Európskou asociáciou univerzít, ktorej členom je aj EU v Bratislave.

Rozsiahla je aj medzinárodná spolupráca univerzity s viac ako 230-timi univerzitami a vysokými školami vo svete, ako aj zapojenie učiteľov univerzity do vedeckovýskumnej činnosti.

hlavný sponzor družstva

POŠTOVÁ BANKA A.S.

sponzori družstva

TIPOS

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prevádzkuje štátnu lotériu a ďalšie hazardné hry na základe individuálnych licencií udelených Ministerstvom financií Slovenskej republiky.

HYDROTOUR

Filozofiou cestovnej kancelárie Hydrotour je poskytovať najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny pre čo najširšiu klientelu v starostlivosti slovensky (česky) hovoriacich delegátov a animátorov. V súčasnosti patrí Hydrotour k jedným z najvýznamnejších touroperátov na Slovensku.

STORE MEDIA

Store media už od roku 2002 prináša inovatívne marketingové riešenia. Tvorí z priestorov miesta pozitívne zážitky. Vytvára hravú, voňavú a príjemnú atmosféru pre klientov i zákazníkov klientov. Na trh prišli s jasnou víziou. Priniesť do vzťahu medzi kupujúcim a predávajúcim novú atmosféru. Najprv prostredníctvom správne zvolenej hudby, neskôr vizuálne, a napokon s vôňou.

Slovenský olympjiský a športový výbor

Slovenský olympijský a športový výbor plní najmä tieto úlohy:

  • riadi, rozvíja, podporuje a chráni olympijské hnutie v Slovenskej republike,
  • zabezpečuje dodržiavanie Olympijskej charty v Slovenskej republike,
  • podporuje rozvoj športu v Slovenskej republike,
  • riadi a organizačne zabezpečuje športovú reprezentáciu na olympijských hrách a na iných súťažiach organizovaných Medzinárodným olympijským výborom, Európskymi olympijskými výbormi alebo Asociáciou národných olympijských výborov,
  • zastupuje Slovenskú republiku na olympijských hrách a iných súťažiach organizovaných Medzinárodným olympijským výborom alebo národnými olympijskými výbormi iných krajín,
  • vykonáva výlučnú pôsobnosť vo veciach vymedzených Olympijskou chartou.

Dráčik

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s hračkami už od roku 1991, kedy bolo vytvorené aj logo spoločnosti – Dráčik. Logo – postavička Dráčika, ktorá je synonymom zábavy, hier a detskej radosti. Sieť maloobchodných predajní Dráčik je najväčším predajcom hračiek na Slovensku. V súčasnosti (marec 2017) prevádzkuje 156 predajní Dráčik, z toho 77 na Slovensku a 79 predajní v Čechách a na Morave.

V ponuke predajní Dráčik sa nachádzajú prevažne značkové hračky od svetových výrobcov pri ktorých je zaručená vysoká kvalita a funkčnosť a tým aj spokojnosť zákazníka. Našou snahou je ponúkať zákazníkom stále nové druhy hračiek, svetové novinky a to za najvýhodnejšie ceny. Aj vďaka vlastným dovozom tovaru zo zahraničia sa nám to darí a naša ponuka je v tejto oblasti bezkonkurenčne najširšia.

Interaudit Group

Spoločnosť INTERAUDIT Group, s. r. o je renomovanou audítorskou spoločnosťou pracujúcou v skupine sesterských spoločností so sídlami v Bratislave, Trenčíne, Žiline, Prešov, Lučenci a Prahe. Bola založená koncom roku 1996. Spoločnosť v rámci svojich služieb ponúka audit ročných účtovných závierok, výročných správ. Zabezpečuje školenia a poradenstvo v oblasti účtovníctva, daní a finančníctva. Trhovo ohodnocuje firmy a ich majetok.

Pravda Cafe

Pravda Cafe ponúka každý deň svojim hosťom vynikajúce čerstvé jedlá. Okrem obedového menu si môžete vybrať zo širokého a pestrého jedálneho lístka. Samozrejme nechýba ani tá najlepšia kávička.

technický partneri

ERREA

Je oficálny distribútor talianskej značky Erreà na Slovensku viac ako 20 rokov.
Futbal, Futsal ,volejbal, basketbal, rugby, atletika – akýkoľvek šport vykonávate, buďte si istý, že s nimi môžete súťažiť v akokoľvek náročných podmienkach. Priedušnosť, ľahkosť a maximálne pohodlie – objavte produkty, s ktorými posuniete Váš tréning na úplne iný level. Keď ide o komfort, nikdy nerobte kompromisy, dokonca ani vo Vašom voľnom čase. Vyberte si to, čo sa Vám páči zo širokej palety produktov Erreà. Okrem toho že Vás oblečú, ponúkajú aj personalizáciu produktov, ktorú Vám ochotne prispôsobia na mieru.

Mizuno

Lucka

Filozofiu značky Lucka, patriacu pod spoločnosť VODAX, a. s. je výroba a distribúcia minerálnych vôd. Anjelskú čistotu, vyvážený obsah dôležitých minerálnych látok, aj prospešné pH dáva minerálnej vode Lucka príroda sama. Zamestnanci spoločnosti a najmodernejšie výrobné kapacity ju však chránia, kým nedorazí až k Vám – svieža, akoby ste ju práve nabrali z prameňa.

podporujú nás

Bratislavský samosprávny kraj

Aj vďaka podpore Bratislavského samosprávneho kraju môžeme rozvíjať talent našej mládeže.

Národné športové centrum

partneri extraligy žien

KV ŘEZÁČ

Firma Kv.Řezáč, s.r.o. vyrába a dodáva na český a európsky trh kvalitné uzlové siete a povrazové výrobky. Medzi naše produkty patria ako siete pre šport a zábavu, tak i siete ochranné a pre priemysel.

Parfems.sk

Parfumy a vône najlacnejšie v online svete! Kozmetika a make up rôznych značiek sveta! Spoločnosť PARFUMY a KOZMETIKA, s. r. o. ponúka značkové parfumy a kozmetiku za skvelé ceny.

SVF

Slovenská volejbalová federácia je občianske združenie s právnou subjektivitou, potvrdená MŠ SR a Slovenským olympijským výborom. SVF je garantom rozvoja volejbalu v Slovenskej republike.

Mikasa

Od roku 1964 je Mikasa oficiálna volejbalová lopta na Olympijských hrach. Okrem vývoja a výroby volejbalových lôpt sa spoločnosť zaoberá aj výrobou a predajom športového oblečenia.